Virtuální zážitek Desoutter 4.0

Zrychlete do skvělé budoucnosti

Běží vaše výroba na maximální výkon a je dostatečně flexibilní? Jsou vaši operátoři dobře zaškoleni a máte všechny své procesy pod kontrolou? Plánujete automatizaci vašich výrobních prostředků? Je váš výrobní software aktuální? Dovolte, abychom vám pomohli nalézt správné odpovědi na tyto otázky!

Pokud jste se rozhodli modernizovat svou společnost nebo i jedinou montážní stanici v souladu s trendem průmyslu 4.0, pak jste na správném místě. Ve společnosti Desoutter vám nabízíme dlouhodobé partnerství na základě vašich historických hodnot, inovace a globální a zároveň i lokální podpory.

Jmenuji se Branislav Štefanatný a nesmírně si vážím toho, že


VÁS MOHU PŘIVÍTAT V NAŠEM NOVÉM „VIRTUÁLNÍM SHOWROOMU“

Během posledních 15 let jsem byl svědkem mnoha transformací v různých průmyslových odvětvích. Pokud se týká historie vývoje montážního nářadí, poskytovali jsme podporu mnoha zákazníkům na jejich cestě k transformaci – z pneumatických šroubováků na elektrické, přičemž většina z nich jako přidanou hodnotu získala nářadí šetrné k životnímu prostředí.

Naše kroky v nedávné minulosti byly v souladu s trendy průmyslových odvětví. Začali jsme vyrábět a propagovat pokročilé řídicí jednotky s vyspělými funkcemi pro řízení utahovacího nářadí. Fantastickou novinkou bylo uvedení TWINCVI. Jedná se o první řídicí jednotku na trhu, která může současně ovládat dva druhy utahovacího nářadí! Na tento skvělý úspěch navázaly nejnovější verze, až do řady CVI3. Později jsme zavedli první patentované elektrické pulzní nářadí – ePULSE. Nicméně náš skutečný „přelom“ měl teprve přijít! Tím se stalo zavedení technologie CONNECT se širokou škálou akumulátorového nářadí včetně ocenění Výrobek roku 2019 – EABS pro náš jednoruční utahovák šroubů.

V současnosti uvádíme nové produkty na trh mnohem častěji. Řešení se stávají mnohem složitější a vysoce specifická. Proto jsme se rozhodli poskytovat všechny nové produkty transparentněji a komplexněji z jednoho místa. Například řízení procesů mimo montážní linku, poskytování vzdálené softwarové podpory či různé datové analýzy – to jsou pouze některé z produktů, které v současnosti nabízíme.
To je hodně velký rozdíl oproti stavu před 15 roky! Nemyslíte? Nejdřív jsme ale museli změnit naše myšlení a přizpůsobit se. S hrdostí vás zveme, abyste se k nám přidali a poznali DESOUTTER 4.0 na vlastní oči.

  • Prozkoumejte MÍSTNOSTI vyhrazené pro hlavní pilíře strategie Desoutter 4.0
  • Uvnitř těchto Místností najdete nejnovější ŘEŠENÍ vyvinutá k prodloužení doby provozu, flexibility a produktivity
  • Nebo jednoduše označte INSPIRACE v hlavním filtru v horní části stránek

Máme zájem pomoci vám zrychlit transformaci. Ta je nevyhnutelná. Stejně jako skvělá budoucnost!

Vyberte některou z pěti místností, do které chcete vstoupit, nebo použijte nabídku nahoře

Místnost 1

PŘIPOJENÁ ŘEŠENÍ

Na vývoj řešení pro montáže se zaměřujeme již velmi dlouhou dobu. Vlastně už více než 100 let – zde se můžete podívat na naši historii. S nástupem technologie Connect se nám podařilo změnit pravidla. CONNECT – průmyslový Smart Hub je první skutečná platforma 4.0 na trhu. Tato technologie dokáže řídit všechny položky, operace a data související s provozem vaší montážní linky. Je to jeden bod, ke kterému lze připojit až 20 utahovacích jednotek. Díky unikátnímu SPRÁVCI FUNKCÍ je celý ekosystém obklopující platformu Connect připraven na budoucí výzvy. S rostoucím počtem připojeného příslušenství se z platformy Connect stává rozhodující prvek.

Pojďme ji prozkoumat společně.

Prozkoumat Připojená řešení
Místnost 2

AUTOMATIZACE A PŘIZPŮSOBENÍ POTŘEBÁM UŽIVATELE

Ve společnosti Desoutter sdílíme speciální řešení, která jsme již úspěšně uplatnili na jiných místech, s naším lokálním týmem, lokálními dodavateli a samozřejmě s vámi – našimi zákazníky. Tato řešení samozřejmě přizpůsobujeme vašim požadavkům. Máme mnoholetou zkušenost se zvyšováním výkonosti pomocí PODAVAČŮ ŠROUBŮ A MATIC a pro své zákazníky jsme realizovali již mnoho řešení přizpůsobených jejich požadavkům. Poziční systém NEXONAR je jedním z mnoha projektů, které můžeme realizovat s přihlédnutím k vašim specifickým potřebám. Máte problém s provedením utahovací operace kvůli ztíženému přístupu? Naše standardní nářadí můžeme změnit a doplnit jej o GFA nástavec umožňující bezproblémové provedení dané operace. Vyřešeno.

Dokážeme se přizpůsobit. Vy také?

Prozkoumat Automatizace a přizpůsobení potřebám uživatele
Místnost 3

ŘÍZENÍ PROCESU

PIVOTWARE je ověřený systém, který používají desítky zákazníků po celém světě a který jim poskytuje naprostou svobodu a flexibilitu při řízení firemních procesů. Toto řešení nachází uplatnění při montáži, kontrole kvality a při vrtání. Díky PIVOTWARE můžeme zákazníkům z libovolného odvětví pomoci zrychlit provádění změn a zlepšit ŘÍZENÍ PROCESU – PRACOVNÍ INSTRUKCE – SLEDOVATELNOST v jejich výrobních procesech.

Flexibilní nastavení bez nutnosti umět programovat, přesné řízení procesu a unikátní SPRÁVCE FUNKCÍ. To jsou jenom některé z přidaných hodnot, které získáte.

Prozkoumat Řízení procesu
Místnost 4

SERVIS DESOUTTER

Desoutter nabízí kompletní rozsah servisních řešení na podporu jakéhokoliv výrobního podniku. Všechny služby jsou propojeny vzájemně a rovněž s NÁŘADÍM DESOUTTERSYSTÉMEM ŘÍZENÍ PROCESU PIVOTWARE. Cílem je zajistit připojení k IT strukturám zákazníka a příjem dat ze zařízení třetí strany. Desoutter samozřejmě nabízí kompletní Andon systém a mechanismus pro zobrazení a analýzu vašeho OEE a KPI (klíčových ukazatelů výkonnosti) z libovolného místa. Desoutter zajišťuje podporu pro všechny servisní produkty na místě i online.

Servis Desoutter představuje pevný pilíř podpory pro naši i vaši transformaci na PRŮMYSL 4.0.

Prozkoumat Servis Desoutter
Novinka Řešení řízená daty
Místnost 5

ŘEŠENÍ ŘÍZENÁ DATY

Chcete predikovat určitou situaci, ještě než k ní dojde?
Chcete dostávat doporučení pro nastavení v případě zjištění odchylky?
Chtěli byste automatizovat některé časově náročné úkony?
A co kdybyste dostávali chytrá upozornění v reálném čase ohledně skutečností, které jsou pro vás zásadní?
Pokud je vaše odpověď na kteroukoliv z výše uvedených otázek ANO, pak tyto požadavky splní naše ŘEŠENÍ ŘÍZENÁ DATY.

Stačí jedno kliknutí.

Prozkoumat Řešení řízená daty

Kontaktujte nás

Navažte přímé spojení se společností Desoutter Industrial Tools

Položte dotaz

Vyžádejte si cenovou nabídku

Vyžádejte si ukázku

Nalezněte svoji místní kontaktní osobu

ZJISTĚTE VÍCE O PRŮMYSLU 4.0
Cart

Váš košík

Položka odstraněna. Vrátit zpět