Nové poloautomatické elektrické nářadí pro vrtací aplikace: éVo Light

Nové poloautomatické elektrické nářadí pro vrtací aplikace: éVo Light


éVo Light je navrženo pro jednu ruku, pomáhá snižovat únavu obsluhy a udržuje přesnost během vrtání.

Cítíte se někdy ztraceni v technologii? Nejnovější android telefon s tolika funkcemi, že ani nevíte, jak někomu zavolat: tajemné tlačítko na dálkovém ovladači televize, které zdánlivě nemá užitečnou funkci; osobní váha, která ví o vašem kalorickém příjmu více než vy!

Je lákavé pokusit se vyrobit jedno zařízení, které je schopné reagovat na jakoukoliv situaci, ale technologie musí splňovat daný účel. To je pro společnost Desoutter při vývoji nového montážního nářadí klíčovým principem. Jaké funkce opravdu pomohou zvýšit produktivitu a výkon? Jak můžeme pomoci obsluze pracovat efektivně a bezpečně?

New semi-automatic electric tool for drilling applications: the éVo Light

Vezměme si například vrtání. V některých situacích existuje spousta variant co do velikosti otvorů a typu vrtaného materiálu. To vyžaduje modulární přístup v návrhu montážního nářadí, aby součásti jako jednotky motoru a vrtací hlavice šly rychle a snadno vyměnit a zkrátily se tak prostoje. Modulární systém éVo od společnosti Desoutter řady SETITEC spojuje takovou míru modularity s plnou kontrolou parametrů vrtání a sledování vrtání v reálném čase s automatickou detekcí výstupních bodů.

V jiných situacích, kde je třeba vrtání, jako třeba okružní spoje, je hlavním cílem opakovatelnost: vyrobit otvor stejné velikosti ve stejném materiálu s velkou přesností a účinností. Použití modulárního nářadí by tady přineslo jen malé výhody. Potřeba je specifické nářadí pro opakované vrtání, které uleví obsluze, ale nabídne konzistenci a opakovatelnost. To, co potřebujete, je éVo Light – a společnost Desoutter ho ráda dodá.

New semi-automatic electric tool for drilling applications: the éVo Light

V červnu budeme představovat toto nové nářadí v rámci řady SETITEC poloautomatického elektrického nářadí. éVo Lightjednočlánkovou pevnou hlavici, která poskytuje stabilitu a konzistenci při opakovaném vrtání. Je navrženo pro jednu ruku,vyvažovače pro horizontální nebo vertikální vrtání a pomáhá snižovat únavu obsluhy a udržet přesnost. O konzistenci a spolehlivost se dále stará nezávislé podávání a rychlostní motory, které poskytují éVo Light moment až 2Nm.

Až bude produkt za několik týdnů uveden, dozvíte se více podrobností.

Chcete další podrobnosti nebo nabídku?

Zeptejte se nebo si vyžádejte nabídku od našich odborníků ve vašem místě!

Zeptejte se Vyžádejte si cenovou nabídku Vyžádejte si ukázku
Cart

Váš košík

Položka odstraněna. Vrátit zpět