Nové chytré multifunkční nářadí: XPB

Nové chytré multifunkční nářadí: XPB


XPB není jen první aku vrtačkou pro letecký průmysl, je to i první multifunkční platforma navržená pro budoucnost výroby v tomto odvětví!

Montáž v leteckém průmyslu je komplikovaná. Zahrnuje mnoho různých materiálů – kovy, kompozity – a různé druhy spojů. V důsledku toho jsou pracovní stoly plné různého nářadí, které každé slouží jinému úkolu při montáži.

Výsledek rozhodně není ideální. Pracovníci na montážní lince neustále pokládají nebo berou nářadí, vzduchové hadice se zamotávají nebo se o ně zakopává a omezují pohyb, navíc jsou velmi hlučné. Ještě k tomu veškeré toto nářadí představuje významný kapitálový výdaj a vysoké náklady na vlastnictví, protože všechny potřebují pravidelnou kalibraci a údržbu. Pro špičkové odvětví, jehož koncové výrobky mohou uhánět vesmírem, překonávat zvukové bariéry a popírat gravitaci, to není moc dobrá reklama.

New Smart Multi-Function Tool: the XPB

Co by se stalo, kdybychom se zbavili pneumatického napájení, vyhodili spousty nářadí a našli jedno elegantní řešení? Pokud jste Desoutter, pak dalším krokem je XPB Modular: chytré, multifunkční nářadí s obrovskými možnostmi. XPB není jen první aku vrtačkou pro letecký průmysl, je to i první multifunkční platforma navržená pro budoucnost výroby v tomto odvětví! Byla vyvinuta v rámci strategie Desoutter 4.0 a jsme přesvědčeni o tom, že XPB může přinést do oblasti ručního použití v letectví velkou proměnu.

Ve zkratce je XPB Modular elektrické ruční nářadí, které lze používat s několika hlavicemi: standardní, s vysokým momentem, ofsetovou – i s hlavicemi pro dočasné spoje a křehké objímky. Jediný nástroj poskytuje plnou rychlost a hodí se k použití na všechny letecké materiály. XPB je také chytré: vestavěný software umožňuje rychlé nastavení, automatické rozpoznání hlavice a počítá cykly pro hlavice i nářadí. Architektura jeho systému je otevřená, což znamená, že XPB je připraven na budoucnost a je kompatibilní s chytrou výrobou.

New Smart Multi-Function Tool: the XPB

Co to všechno znamená? Zaprvé se s XPB snáze manipuluje a snazší je i údržba. Znamená to také, že na lince je méně aktiv. Je bezpečnější – nejsou tu žádné vzduchové hadice, o které se zakopává – a je zhruba o 20% méně hlučné než pneumatické alternativy. Díky pohonu na akumulátor poskytuje svobodu pohybu a nepotřebuje přívod vzduchu, takže výrazně snižuje náklady na energii. Jeho chytrý software poskytuje obsluze okamžitou zpětnou vazbu o výkonu, čímž usnadňuje zaučování a udržuje kvalitu.

Jsme přesvědčeni, že stejně jako u prvního člověkem řízeného letu je to pouze začátek toho, co je s XPB možné. Sledujte tento let!

Chcete další podrobnosti nebo nabídku?

Zeptejte se nebo si vyžádejte nabídku od našich odborníků ve vašem místě!

Zeptejte se Vyžádejte si cenovou nabídku Vyžádejte si ukázku
Cart

Váš košík

Položka odstraněna. Vrátit zpět