Nový ergonomický aku utahovák šroubů: EABS

Nový ergonomický aku utahovák šroubů: EABS


EABS je náš nový aku utahovák, který byl ergonomicky navržen pro používání jednou rukou.

Potřebujete k výrobě ruku navíc? Při montáži není nic horšího než manipulace s elektronářadím ve stěsnaném prostoru, obzvláště když potřebujete jednu ruku, abyste se opřeli nebo odsunuli další součásti.

V automobilovém a leteckém průmyslu se vždy najdou spony a spoje, ke kterým je ztížený přístup. Např. při finální montáži automobilu představují tato nesnadná místa ve výrobě každodenní překážku.

Společnost Desoutter vyvinula oblíbený a spolehlivý utahovák šroubů EABC přesně pro tento typ situací; ale zjistili jsme, že naši zákazníci potřebují ještě kompaktnější a výkonnější zařízení, které zajistí lepší dostupnost a bude pružné. Společnost Desoutter nedokáže odolat tomu, aby zákazníkům nepodala pomocnou ruku. Jsem dokonce přesvědčen, že tentokrát jsme se překonali!

New ergonomic battery-powered nutrunner: the EABS

EABS je náš nový aku utahovák, který byl ergonomicky navržen pro používání jednou rukou. S délkou pouhých 30 cm je EABS kompaktní, čímž zvyšuje produktivitu a obsluze ulehčuje práci.

O 20 až 35 % kompaktnější než podobné produkty na trhu s hmotností pouhý 1 kg. Díky tomu poskytuje EABS zpětnou vazbu s 360º viditelností a mnohem rychlejší a snazší utahování až do 24 Nm ve stísněném prostoru. Navíc už si nemusíte vybírat mezi ergonomií a produktivitou pracovní stanice! Hlavní modely EABS dokáží fungovat při více než 1 000 otáčkách za minutu, a to s lehčím akumulátorem (18 V). Podle nás poskytuje tu nejlepší rovnováhu mezi ergonomií a produktivitou v bezdrátovém zařízení, takže nemusíte dělat kompromisy.

New ergonomic battery-powered nutrunner: the EABS

Pokud chcete produktivitu ještě zvýšit, může EABS fungovat jako součást bezdrátové sítě. Zvýšení pružnosti, se snadným vyvážením, můžete dosáhnout díky spárování se smart hubem Desoutter CONNECT, což se hodí tam, kde je nutná celková sledovatelnost. Naše metoda párování je bezkontaktní a trvá méně než 10 vteřin.

Nářadí bylo navrženo tak, aby nedocházelo k žádným chybám programování, jako je např. nesprávné přiřazení IP adresy, což může způsobit hodiny neplánovaných poruch, které se musí řešit v síti. Celkově EABS představuje opravdovou změnu v návrhu bezdrátového nářadí, díky tomu můžete svou produktivitu zvyšovat i jednou rukou!

Takže teď máte jednu ruku volnou – plácneme si?

Chcete další podrobnosti nebo nabídku?

Zeptejte se nebo si vyžádejte nabídku od našich odborníků ve vašem místě!

Zeptejte se Vyžádejte si cenovou nabídku Vyžádejte si ukázku
Cart

Váš košík

Položka odstraněna. Vrátit zpět