Posuňte svůj montážní proces na vyšší úroveň

Posuňte svůj montážní proces na vyšší úroveň


Společnost Desoutter chystá velké věci – hodlá nastavit novou laťku v oblasti chytré kompletace. Už teď můžeme prozradit, že ekosystém společnosti Desoutter se rozrůstá o osvědčená polohovací řešení Nexonar.

A co s touto špičkovou kombinací naši zákazníci po celém světě získají? Odpověď zní: přesnou kompletaci vyznačující se bezkonkurenční precizností a sledovatelností. Změny k lepšímu nastanou i v řízení procesů: zvýší se produktivita, kvalita a bezpečnost.

Nexonar je nejpokročilejší dostupná technologie svého druhu. Je oceňována jako jediné spolehlivé řešení pro vysoce přesné průmyslové úlohy. Je schopná v reálném čase a s nulovou latencí polohovat jakýkoli prostředek s přesností na 1 mm. Toto řešení pro snímání pohybu v reálném čase je vhodné do odvětví, kde panují vysoké nároky na přesnost a nulovou chybovost, například do automobilového a leteckého průmyslu. Jako příklad můžeme uvést utahování, vrtání a operace typu pick-and-place u elektromobilů, kompletaci akumulátorů nebo trupů letadel.

Představení našeho řešení

 

Systém Nexonar využívá technologii tzv. tagů (infra-red active tag) a patentovaný software pro sledování přesné polohy a orientace objektů na výrobní lince. Tagy se snadno používají v kominaci s komponenty, nástroji a oblečením operátorů, jako jsou například rukavice nebo náramky. Tyto snímače jsou monitorovány pomocí jedné nebo několika infračervených kamer instalovaných na lince. Software Nexonar dále řídí procesní sekvenci, provádí operátora správnými kroky a eliminuje možnost způsobení chyb. Díky tomu je každý úkol dokončen efektivně a v optimální kvalitě. Systém také zaznamenává polohu každého dílu během kompletace, aby byla zajištěna úplná sledovatelnost.

Společnost Desoutter spolupracuje se společností Nexonar od roku 2017, díky čemuž mají společně vybudované pevné základy, na kterých teď staví. Komplexní integrace řešení Nexonar do zavedeného ekosystému společnosti Desoutter umožní snadnější používání a jednodušší instalaci do výrobních linek. Naši zákazníci budou těžit z kombinovaných odborných znalostí, které jsou vlastní oběma společnostem, a to zejména v oblasti řízení procesů, operátorů, softwarového rozhraní na klíč, a také z lepších globálních služeb a schopnosti reagovat na potřeby trhu.

Vzájemnou spoluprací pomůžeme našim zákazníkům učinit další krok v oblasti chytré kompletace a posunout u nich úroveň produktivity, kvality a bezpečnosti. 

Zajímá vás víc nebo máte zájem o cenovou nabídku?

Zeptejte se nebo si vyžádejte nabídku od našich odborníků ve vaší lokalitě!

Položte dotaz Získejte cenovou nabídku Vyžádejte si ukázku
Cart

Váš košík

Položka odstraněna. Vrátit zpět