Nabídka pracovních míst: Hledáme

Nabídka pracovních míst ve společnosti Desoutter Industrial Tools


Staňte se členy týmu společnosti Desoutter Industrial Tools po celém světě. Pravidelně aktualizujeme naši nabídku pracovních příležitostí a o pracovní pozici si můžete zažádat přímo z našich webových stránek.

Podívejte se na naši nabídku pracovních příležitostí

Proč se rozhodnout pro společnost Desoutter?

Protože zaníceně hledáte správnou cestu, která nás opět posune o kus dále. Protože jste vždy ochotni udělat něco navíc. Protože chcete hmatatelným způsobem přispět k úspěchu našich zákazníků. Stejně jako my.

Rozmanitost: Společnost Desoutter je možno považovat za „tavicí kotlík“, protože ze zaměstnanců nejrůznějších profesí, kteří pocházejí z široké řady sociálních a kulturních prostředí, vytváří jedinečný tým.

Kultura: Naše firemní kultura je založena na plnění přijatých závazků, společné vizi, zanícené snaze dosahovat vynikajících výsledků a špičkových odborných znalostí. Všichni naši zaměstnanci jsou motivováni touhou mít takové zákazníky, kteří se díky nám budou odlišovat od ostatních.

Inovace: Je vrozenou vlastností všech našich produktů, procesů a systémů. Poskytuje nám rozhodující náskok a podílejí se na ní právě takoví lidé, jako jste vy.

Koho hledáme

I když je skladba našich pracovníků velmi rozmanitá, brzy zjistíte, že všichni máme jedno společné: touhu neustále překonávat dosavadní hranice možností. Ať už se řeší problém, který se vyskytl u zákazníka, nebo se vyvíjí zcela nové řešení v oblasti nářadí: současný stav je náš výchozí bod, nikoli cílová čára.

Hledáme nadané profesionály i absolventy, kteří chtějí pomáhat našim zákazníkům v jejich úsilí být nejlepšími ve svém oboru. Abychom dosáhli svých ctižádostivých cílů, spoléháme na schopnost našich zaměstnanců účinně spolupracovat mezi sebou navzájem i s našimi zákazníky. Jako členové týmu, ve kterém se vaše nadání a odborné znalosti přidávají ke schopnostem a znalostem vašich kolegů, dosáhnete více, než kolik byste dokázali dosáhnout pouze vlastními silami.

Ať již jste zkušený profesionál, student nebo čerstvý absolvent, vždy zjistíte, že společnost Desoutter nabízí nepřekonatelné příležitosti.

Seznamte se s možnostmi profesního růstu v různých oborech, které společnost Desoutter nabízí:

Výzkum a vývoj: Navrhujte a vyvíjejte řešení pro zítřek a využívejte přitom své schopnost předvídat směr vývoje trhu požadavky různých oblastí použití.

Prodej marketing: Podílejte se na rozšiřování našeho zastoupení na trzích celého světa.

Lidské zdroje: Vytvářejte a zavádějte strategie, programy a procesy, které umožní co nejlepší využití schopností našich zaměstnanců.

Řízení projektů: Podílejte se, v úzké spolupráci se svými kolegy, na plynulém průběhu realizace projektů a iniciativ tak, aby byly splněny cíle očekávané našimi zákazníky.

Pracovní stáže a školení

Každý rok poskytujeme studentům omezený počet příležitostí k získání praktických zkušeností a poznatků od jednoho z nejlepších výrobců v oboru. Jedná se o vynikající způsob, jak si osvojit cenné dovednosti a poznat společnost Desoutter jako potenciálního budoucího zaměstnavatele.

Pracovní stáže a programy školení organizované pod vedením našich profesionálů jsou zdrojem znalostí a zkušeností, ze kterého můžete čerpat. Vytvářejí předpoklady pro následné přidělování smysluplných a zajímavých pracovních úkolů, jejichž plnění vám umožní prohloubit si znalosti, které získáváte ve škole.

Současně představují jedinečnou příležitost k získání prvních pracovních zkušeností u jednoho z nejúspěšnějších světových výrobců nářadí. Díky nim budete moci okusit, jaké to je, jste-li součástí týmu a přitom máte možnost podílet se na realizaci reálných projektů majících skutečný význam pro naše zákazníky. Budete pracovat pod vedením příslušného liniového manažera, který vám také bude poskytovat cennou zpětnou vazbu a který s vámi bude provádět hodnoticí pohovory.

Odborné stáže a programy školení jsou řízeny na úrovni místní organizační jednotky podniku a jsou k dispozici studentům, kteří jsou aktuálně zapsáni na vysoké škole, na vyšší odborné škole technického směru nebo na středním odborném učilišti.

Nenašli jste vhodnou pozici? Přihlaste se přes Spontánní přihláška

Area Sales Manager - West

Staňte se naším novým Area Sales Manager - West v Seattle (United States (Washington, California, Arizona))!

Sales Engineer PL

Staňte se naším novým Sales Engineer PL v Opolskie Śląskie, Małopolskie (Poland)!

Project Engineer

Staňte se naším novým Project Engineer v Ulsan (Korea, Republic of)!

Sales Engineer

Staňte se naším novým Sales Engineer v Shanghai / Suzhou (China)!

Sales Engineer 1

Staňte se naším novým Sales Engineer 1 v Anyang-si (Korea, Republic of)!

Cart

Váš košík

Položka odstraněna. Vrátit zpět