Společnost IAC Halewood urychlila svůj přechod na průmysl 4.0 díky implementaci vyspělého procesního řízení PivotWare!

Společnost IAC Halewood urychlila svůj přechod na průmysl 4.0 díky implementaci vyspělého procesního řízení PivotWare!


IAC Halewood ve spolupráci se společností Desoutter implementovala řešení Desoutter 4.0, vyspělé procesní řízení PivotWare. Podívejte se, jak se s řešením PivotWare urychlil přechod na Průmysl 4.0 a inteligentní továrnu s vyhlídkou flexibilní budoucnosti!

Společnost International Automotive Components (IAC), přední globální dodavatel automobilových dílů a řešení pro lehká vozidla, implementovala do svého závodu Halewood (UK) aplikace Desoutter 4.0 a Smart Factory, aby mohla pro zákazníky vyrábět špičkové interiéry flexibilněji a efektivněji. Společnost IAC Halewood zavádí nové aplikace, mezi které patří mimo jiné průmyslový internet věcí (IIoT), inteligentní logistika, mezifiremní integrace, využití kapacitních dat v reálném čase a kolaborativní roboty (koboty).

Ve společnosti Desoutter si klademe za cíl převést koncept Průmyslu 4.0 na výrobky a služby, které budou přinášet maximální užitek našim zákazníkům i partnerům. Průmysl 4.0 v sobě ukrývá potenciál pro transformaci výkonnosti společnosti, ať už jde o kratší prostoje nebo například větší flexibilitu výrobních procesů při nižších nákladech.

IAC Halewood ve spolupráci se společností Desoutter implementovala řešení Desoutter 4.0, vyspělé procesní řízení PivotWare, které pomáhá zvýšit produktivitu, dobu provozuschopnosti a flexibilitu při výrobě špičkových interiérů vozidel.

Na vyspělém procesním řízení PivotWare společnost Desoutter demonstruje digitální budoucnost montážních linek. Je až fascinující, jak efektivně dokáží podpůrné pracovní funkce zajistit efektivitu výrobních procesů a zkrátit dobu odstávek. Aplikace Desoutter 4.0 je důkazem, že složitost a nepřeberné množství variant nemusí být pro hospodárnou montáž problém, a to díky digitalizaci a využívání inteligentních nástrojů a softwarových řešení.

Zjistěte, jak lze s aplikací Desoutter 4.0 urychlit přechod na průmysl 4.0!  Kliknutím sem si otevřete naši studii, která otevírá cestu k transformaci, a která popisuje, jak na základě spolupráce společnosti Desoutter s partnery mohou vznikat inteligentní továrny připravené na budoucnost!

Děkujeme časopisu Assembly za zveřejnění článku „IAC Assembling Smart Auto Factory for a Flexible Future“. Celý článek si můžete přečíst kliknutím sem.

 

Cart

Your basket

Item removed. Undo