S hrdostí představujeme náš nový produkt Industrial Smart Hub s názvem CONNECT: řešení společnosti Desoutter pro Průmysl 4.0!

S hrdostí představujeme náš nový produkt Industrial Smart Hub s názvem CONNECT: řešení společnosti Desoutter pro Průmysl 4.0!


CONNECT je platforma, která spravuje všechny položky, akce a informace související s činnostmi montážní linky a urychluje transformaci posílením vaší flexibility, prodloužením doby provozuschopnosti a zvýšením produktivity.

CONNECT poskytuje řešení pro více nástrojů: stačí jednoduše aktivovat utahovací jednotku zařízení CONNECT pro jednotlivé nástroje. Utahovací jednotka je systém složený z jednoho bezdrátového nářadí a všech položek, akcí a informací, které jsou s ním spojené.

 

Nyní můžete získat zařízení CONNECT ve dvou různých verzích:

CONNECT X CONNECT W Desoutter Industry 4.0

CONNECT-W, který má zabudovaný bezdrátový přístupový bod a může aktivovat až 10 utahovacích jednotek: to znamená, že můžete připojit a používat až 10 bezdrátových nářadí.

CONNECT-X, který vyžaduje externí bezdrátový přístupový bod a může aktivovat až 20 utahovacích jednotek: to znamená, že můžete připojit a používat až 20 bezdrátových nářadí.

Vyžádejte si prezentaci!

Řešení CONNECT navíc nabízí jediný připojovací bod pro komunikaci mezi závodní sítí a až 20 bezšňůrovými nástrojia tím snižuje náklady na vlastnictví Díky zjednodušené instalaci umožňuje dosáhnout lepší vyváženosti linek.

S produktem Industrial Smart Hub je kompatibilní celá řada Wi-Fi nářadí společnosti Desoutter a všechny nově vyvíjené nástroje s ní také budou kompatibilní.

Vyhrazené příslušenství pro prevenci chybovosti, které zahrnuje sloupkovou signalizaci, držáky zásuvek, ovládací prvky obsluhy a rozhraní pro dálkové ovládání, pomáhají zajistit 100% spolehlivou kontrolu procesů.

Desoutter CONNECT Industry 4.0

Boost Your Productivity Desoutter CONNECT Industry 4.0

Při objemu pouhé čtyři krychlové decimetry je zařízení CONNECT kompaktním a výkonným řešením, které lze snadno instalovat kdekoli v závodě. Zařízení CONNECT můžete instalovat na pracovní stanici, na konci výrobní linky, na pracovišti vedoucího technologa nebo dokonce v serverovně.

Díky této koncepci zařízení Industrial Smart Hubnebude vaše montážní linka protkána kabely a na pracovních stanicích bude více místa. Pokud jsou všechny zařízení CONNECT ve stejné místnosti, není potřeba procházet kolem linky a kontrolovat jednotlivé stanice. Stačí zajít do místnosti se zařízeními CONNECT a zaměřit se na to, co chcete udělat. Tím zvýšíte svou produktivitu!

Dálkové rozhraní HMI Desoutter SIGHT vám bude poskytovat zpětnou vazbu z pracovní stanice a umožní vám podrobněji nastavit kteroukoli obrazovku pro kteroukoli pracovní stanici.
Bezdrátové nářadí lze snadno přemisťovat kvůli udržení nebo zlepšení kvality a produktivity montážní linky. Nezáleží na tom, zda jde o kalibraci, údržbu nebo přesun na jinou pracovní stanici.

Optimalizace procesu kvůli zvýšení produktivityproduktivity také vyžaduje flexibilitu pro vyvážení práce na lince a možnost snadno přemisťovat nářadí. Díky snadnému párování pomocí technologie RFID lze bezdrátové nářadí Desoutter spárovat s kterýmkoli zařízením CONNECT a rychle a efektivně jej připravit k práci!

Nové bezdrátové nářadí můžete přidávat, kdykoli potřebujete, aniž by došlo k rušení jiného nářadí, které na lince už pracuje.

Vyžádejte si prezentaci!

V dnešní době se vše mění velmi rychle, takže je třeba se soustavně přizpůsobovat novým situacím. Průmyslová zařízení tomuto trendu také podléhají a společnost Desoutter je podle toho navrhuje. Proto jsme zavedli řízení funkcí zařízení CONNECT, abyste mohli zlepšit svou flexibilitu!

Pomocí řízení funkcímůžete jednotlivé jednotky podrobněji nastavovat podle požadavků jednotlivých pracovních stanic. To znamená, že můžete aktivovat a přiřadit funkci na jedné utahovací jednotce a na druhé ne.

Pokud po chvíli jedna funkce na utahovací jednotce už není potřebná, díky možnosti vyvážení funkcí můžete tuto funkci velmi rychle a snadno přeřadit jiné utahovací jednotce nebo jinému zařízení CONNECT.

Řízení funkcí je škálovatelné řešení , které umožňuje aktualizovat pracovní stanice vždy, když chcete. Pokud funkce nastavená společností Desoutter dokonale vyhovuje vašim požadavkům, stačí ji pouze aktivovat a můžete ji hned používat!

Feature Management Desoutter CONNECT Industry 4.0

 

Zařízení CONNECT je řešení typu Industrial Smart Hub, které je koncipováno a navrženo tak, aby výrazně podpořilo a urychlilo váš přechod k výrobě podle strategie Průmysl 4.0. Volba zařízení CONNECT vašim výrobním linkám zaručí zlepšení flexibility, prodloužení provozuschopnosti bez výpadků a zvýšení produktivity!

Vyžádejte si prezentaci!

Cart

Váš košík

Položka odstraněna. Vrátit zpět