Každý produkt je jedinečný, stejně jako je jedinečná každá situace jeho nasazení. Z tohoto důvodu vám společnost Desoutter Industrial Tools nabízí řešení přizpůsobená na míru. Jednotlivé systémy jsou vyvíjeny v našich aplikačních centrech v Evropě, Americ

Získejte zakázkové řešení pro své odvětví


Mnoho výrobců po celém světě se spoléhá na to, že pro ně Desoutter vyvine zákaznické systémy pro utahovací momenty a utahování, včetně řízení kvality a kontroly chyb, v souladu s požadavky jejich montážních technologií. Tyto systémy jsou vyvíjeny v našich aplikačních centrech, která se nacházejí v Evropě, Americe a Asii.

STANDARDIZACE VE SLUŽBÁCH ŘEŠENÍ NA MÍRU

Netvrdíme, že pro každé řešení musíme znovu vynalézt kolo! Z tohoto důvodu se naše zákaznická řešení opírají o standardní stavební prvky, které naši odborníci mohou kvalifikovaně a vždy včas sestavit.

Naše stavební prvky jako norma. Protože konkrétní zákazníci mají vždy konkrétní potřeby, vytváříme stavební prvky každý den.

Způsoby, jakými tyto stavební prvky vytváříme, jsou standardní. Protože všechny potřeby jsou specifické, vytváříme nové způsoby každý týden.

Přesně tak fungují naše aplikační a integrační střediska. A to je rovněž důvod, proč naše týmy po celém světě tolik zbožňují standardizaci: vytvoří své vlastní normy a následně jim umožní rozvinutí a vývoj tak, aby vám mohly zajistit potřebnou flexibilitu. Vždy vám dokáží nabídnout řešení v požadovaném termínu a v souladu s vašimi specifikacemi. Právě proto, že vždy máme v zásobě standardizované stavební prvky.
Vytváření plně prověřených řešení, která lze rychle realizovat, by se mohlo stát mottem našich aplikačních a integračních středisek.

CELOSVĚTOVÁ PŮSOBNOST

Přizpůsobování má smysl jedině tehdy, pokud budeme ve vaší blízkosti. Z tohoto důvodu jsou naše integrační centra rozmístěna po celém světě tak, abychom vždy byli na dosah a mohli pracovat společně, podle vašeho tempa a tváří v tvář.

Globální partner s místní podporou

Všechna tato kompetenční centra fungují jako síť profesionálů a odborníků. Jakékoliv řešení vytvořené v Německu je okamžitě k dispozici pro naše brazilské integrační centrum, a naopak. Jakékoliv dovednosti dostupné v Severní Americe mohou využívat naši odborníci v Číně.

Konečným cílem všech těchto propojených odborných znalostí je co nejlépe vyhovět požadavkům našich zákazníků.

TÝMY V POZADÍ

Spíše než několik týmů rozmístěných po celém světě se za každým zákaznickým řešením skrývá jeden virtuální tým. Tým, který má na starosti váš projekt, tvoří nejvhodnější odborníci na danou oblast.

Soubor mnoha odborností a kompetencí pro váš projekt

Každý projekt zahrnuje několik odborností: vedoucí projektu, inženýři automatizace a strojní inženýři.

Avšak pouhé shromáždění odborností ještě nedělá tým, nebo přinejmenším tým, který potřebujete pro váš projekt. Z tohoto důvodu jsou ve společnosti Desoutter členové týmu vybíraní nejenom na základě kvalifikace, ale také podle jejich schopností optimálně uplatnit znalosti a zkušenosti ve prospěch vašeho projektu.

Tým sestavený na míru pro specifické řešení

Letectví, automobily, terénní vozy atd. jsou odlišné sektory vyžadující různé kompetence.

V prvním kroku společnost Desoutter zajistí, že vám budou k dispozici odborníci se znalostmi odpovídajícími vaší činnosti. Takže váš projektový tým bude vždy ten nejvhodnější tým.

Společnost Desoutter k vám neposílá jen tak nějaký tým, ale tým s velkým T.

Už jste určitě pochopili, že odborníci v pozadí se do značné míry podílejí na úspěchu uživatelského řešení poskytnutého společností Desoutter: správní lidé se správným nářadím.

Cart

Váš košík

Položka odstraněna. Vrátit zpět