Nová generace analyzátoru Delta s hmotností pouhých 500 g představuje kompaktní a přenosné řešení pro sledování výrobního nářadí všech typů.<br/>V kombinaci se standardními snímači Desoutter DRT nebo DST dokáže kalibrovat pulzní nářadí, elektrické utahovačky nebo momentové klíče. Tvoří jej tři modely pouze pro měření utahovacího momentu (DELTA 1D), kontrolu momentového a úhlového utahování (Delta 6D) a modely schopné měřit zbytkový utahovací moment s DWTA klíčem (Delta 7D).<br/>

Kolektory dat


Nová generace analyzátoru Delta s hmotností pouhých 500 g představuje kompaktní a přenosné řešení pro sledování výrobního nářadí všech typů.
V kombinaci se standardními snímači Desoutter DRT nebo DST dokáže kalibrovat pulzní nářadí, elektrické utahovačky nebo momentové klíče. Tvoří jej tři modely pouze pro měření utahovacího momentu (DELTA 1D), kontrolu momentového a úhlového utahování (Delta 6D) a modely schopné měřit zbytkový utahovací moment s DWTA klíčem (Delta 7D).

Kolektory dat (3)

Seznamte se se všemi Kolektory dat produkty od společnosti Desoutter Industrial Tools. Objevte kompletní řadu produktů Kolektory dat a obraťte se na společnost Desoutter Industrial Tools s žádostí o cenovou nabídku nebo předvedení.

Miniaturní náhled Číslo dílu Model Kategorie nářadí
Kolektory dat DELTA 1D 6159351010 DELTA 1D Měřicí jednotky DELTA
Kolektory dat DELTA 6D 6159351020 DELTA 6D Měřicí jednotky DELTA
Kolektory dat DELTA 7D 6159351470 DELTA 7D Měřicí jednotky DELTA
Cart

Váš košík

Položka odstraněna. Vrátit zpět