Nová generace analyzátoru Delta s hmotností pouhých 500 g představuje kompaktní a přenosné řešení pro sledování výrobního nářadí všech typů.<br/>V kombinaci se standardními snímači Desoutter DRT nebo DST dokáže kalibrovat pulzní nářadí, elektrické utahovačky nebo momentové klíče. Tvoří jej tři modely pouze pro měření utahovacího momentu (DELTA 1D), kontrolu momentového a úhlového utahování (Delta 6D) a modely schopné měřit zbytkový utahovací moment s DWTA klíčem (Delta 7D).<br/>

Kolektory dat


Nová generace analyzátoru Delta s hmotností pouhých 500 g představuje kompaktní a přenosné řešení pro sledování výrobního nářadí všech typů.
V kombinaci se standardními snímači Desoutter DRT nebo DST dokáže kalibrovat pulzní nářadí, elektrické utahovačky nebo momentové klíče. Tvoří jej tři modely pouze pro měření utahovacího momentu (DELTA 1D), kontrolu momentového a úhlového utahování (Delta 6D) a modely schopné měřit zbytkový utahovací moment s DWTA klíčem (Delta 7D).

Kolektory dat (3)

Seznamte se se všemi Kolektory dat produkty od společnosti Desoutter Industrial Tools. Objevte kompletní řadu produktů Kolektory dat a obraťte se na společnost Desoutter Industrial Tools s žádostí o cenovou nabídku nebo předvedení.

Miniaturní náhled Číslo dílu Model Kategorie nářadí
6159351010 DELTA 1D Měřicí jednotky DELTA
6159351020 DELTA 6D Měřicí jednotky DELTA
6159351470 DELTA 7D Měřicí jednotky DELTA