CONNECT is a platform which manages all items, actions and information related to your assembly line activities. Boost your flexibility, uptime and productivity

Industrial Smart Hub Connect by Desoutter, Industry 4.0 Solution


CONNECT is a platform which manages all items, actions and information related to your assembly line activities. Boost your flexibility, uptime and productivity

CONNECT je platforma, která spravuje všechny položky, akce a informace související s činnostmi montážní linky a urychluje transformaci posílením vaší flexibility, prodloužením doby provozuschopnosti a zvýšením produktivity.

CONNECT poskytuje řešení pro více nástrojů: stačí jednoduše aktivovat utahovací jednotku zařízení CONNECT pro jednotlivé nástroje. Utahovací jednotka je systém složený z jednoho bezdrátového nářadí a všech položek, akcí a informací, které jsou s ním spojené.

Nyní můžete získat zařízení CONNECT ve dvou různých verzích:

CONNECT_X CONNECT_W Desoutter Industry 4.0

CONNECT-W, který má zabudovaný bezdrátový přístupový bod a může aktivovat až 10 utahovacích jednotek: to znamená, že můžete připojit a používat až 10 bezdrátových nářadí.

CONNECT-X, který vyžaduje externí bezdrátový přístupový bod a může aktivovat až 20 utahovacích jednotek: to znamená, že můžete připojit a používat až 20 bezdrátových nářadí.

Řešení CONNECT navíc nabízí jediný připojovací bod pro komunikaci mezi závodní sítí a až 20 bezšňůrovými nástrojia tím snižuje náklady na vlastnictví Díky zjednodušené instalaci umožňuje dosáhnout lepší vyváženosti linek.

S produktem Industrial Smart Hub je kompatibilní celá řada Wi-Fi nářadí společnosti Desoutter a všechny nově vyvíjené nástroje s ní také budou kompatibilní.

Vyhrazené příslušenství pro prevenci chybovosti, které zahrnuje sloupkovou signalizaci, držáky zásuvek, ovládací prvky obsluhy a rozhraní pro dálkové ovládání, pomáhají zajistit 100% spolehlivou kontrolu procesů.

CONNECT Desoutter Industry 4.0

Connect (2)

Seznamte se se všemi Connect produkty od společnosti Desoutter Industrial Tools. Objevte kompletní řadu produktů Connect a obraťte se na společnost Desoutter Industrial Tools s žádostí o cenovou nabídku nebo předvedení.

Miniaturní náhled Číslo dílu Model Porty USB Elektrické napájení (115V/230V)
Connect Connect X 6159327220 Connect X 3 Jednofázové
Connect Connect W 6159327230 Connect W 3 Jednofázové
Cart

Váš košík

Položka odstraněna. Vrátit zpět